Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 150,00 zł.

Korki i zaślepki plastikowe bez gwintu z uszczelnieniem gumowym

Korki i zaślepki plastikowe z naszej oferty - smarland.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Korki i zaślepki plastikowe bez gwintu z uszczelnieniem gumowym są używane do zamykania otworów w różnych aplikacjach, a uszczelnienie gumowe zapewnia dodatkową szczelność. Te elementy są często stosowane w przemyśle przetwórczym, motoryzacyjnym, elektronicznym i innych dziedzinach, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia szczelnego zamknięcia otworów.

Korki i zaślepki plastikowe bez gwintu z uszczelnieniem gumowym mają zwykle elastyczne uszczelnienie gumowe, które jest wbudowane w korpus plastikowego elementu. Uszczelnienie gumowe jest zazwyczaj wykonane z materiałów takich jak EPDM, NBR, FKM, które są odporne na różne czynniki, takie jak oleje, chemikalia, woda itp.

Te elementy są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby pasować do różnych otworów i wymagań aplikacji. Mogą być stosowane do uszczelniania otworów na obudowach elektronicznych, zbiornikach, maszynach i innych urządzeniach.

Podczas wyboru korków i zaślepek plastikowych bez gwintu z uszczelnieniem gumowym ważne jest dopasowanie odpowiedniego rozmiaru, kształtu i rodzaju uszczelnienia gumowego do wymagań aplikacji. Również należy uwzględnić parametry dotyczące temperatury, ciśnienia i rodzaju mediów, z którymi element będzie miał kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl