Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 150,00 zł.

Korki i zaślepki plastikowe bez gwintu i bez uszczelnienia gumowego

Korki i zaślepki plastikowe z naszej oferty - smarland.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Korki i zaślepki plastikowe bez gwintu i bez uszczelnienia gumowego są używane do zamykania otworów, ale nie posiadają gwintu ani specjalnego uszczelnienia gumowego. Są to proste elementy stosowane w różnych aplikacjach przemysłowych i konsumenckich, gdzie głównym celem jest blokowanie lub zabezpieczanie otworów przed dostępem powietrza, brudu, wilgoci itp.

Korki i zaślepki plastikowe bez gwintu i uszczelnienia gumowego mogą mieć różne kształty i rozmiary, i są wykonane z tworzywa sztucznego, takiego jak polipropylen (PP) czy polietylen (PE). Ich główną funkcją jest zapewnienie fizycznego zamykania otworów, jednak nie zapewniają one szczelnego uszczelnienia, co oznacza, że mogą być mniej skuteczne w przypadku aplikacji wymagających szczelności.

Przy wyborze korków i zaślepek plastikowych bez gwintu i uszczelnienia gumowego ważne jest dopasowanie odpowiedniego rozmiaru i kształtu do otworu, który ma zostać zamknięty. W niektórych przypadkach można zastosować dodatkowe metody uszczelniania, takie jak taśmy uszczelniające lub uszczelki, w celu zwiększenia szczelności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl